ZETA ZERO model „Venus Edition”

„dźwięk z przyszłego stulecia”

„ZETA ZERO Venus Edition” według opinii wielu  audiofilów z Audio Show to może nawet NR1 w świecie High End’u: perfekcyjne połączenie matematyki i najnowocześniejszych zdobyczy inżynierii i technologii materiałowych ze sztuką designu. A wszystko na rzecz stworzenia luksusowego zestawu głośnikowego o znakomitych parametrach do elitarnych systemów audio i kina domowego do salonu. Jeszcze potężniejszy mocą od Venus Picolla a zachowujący wszystkie jej zalety. Okrzyknięty przez niektórych na wystawach Audio Show „dźwiękiem niemal z…przyszłego stulecia”.

zeta_zero1

Głośniki o jakich marzysz

Zestaw idealny wtedy, gdy potrzebujesz nie pospolitości masowo produkowanych konstrukcji, a indywidualnie wykonywanego na Twe zamówienie wzorca luksusu, piękna ale i mocy. Venus Edition to zatem źródło nieskrępowanej, ekscytującej twe zmysły stereofonii nieznanej przeciętnym słuchaczom, zapierającej dech nie tylko perfekcją dźwięku ale i…niemal nieograniczoną energią gdy tego zechcesz!

zeta_zero2

Ze względu na swe niezwykle osiągi w zakresie stereofonii, mocy i zdolności wytwarzania bardzo niskich częstotliwości zestaw nie wymaga stosowania  subwoofera ani głośnika centralnego.

Zestaw zalecany do salonów i pokoi o powierzchni od 20 do 120 m kw.

Więcej informacji na temat systemów nagłośnienia znajdą państwo w dziale PRODUKTY 

Przewiń do góry