Ściany LCD Dispio

Ekran z prawdziwego zdarzenia

[outerOneThird]dispio1_na slider[/outerOneThird] [outerTwoThirdsLast]

Ściany ekranów LCD Dispio to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą przekazać informacje w wyjątkowy, bezkompromisowy sposób. Dzięki najnowocześniejszemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu Dispio można zbudować naprawdę duże ściany LCD.

Największe realizacje to ściany zbudowane z 72 monitorów.

System wyposażony jest w innowacyjny system montażu i serwisu. W odróżnieniu od innych rozwiązań ściany Dispio składają się z niezależnych modułów dodatkowo wyposażonych w wentylatory chłodzące cały układ.

Dzięki temu praktycznie znikają ograniczenia co do wielkości budowanej ściany, natomiast montaż jest łatwy i bezpieczny.

Kolejną, bardzo istotną zaletą jest unikalna funkcja PUSH, dzięki której w prosty sposób można uzyskać dostęp serwisowy do każdego monitora z osobna.

[/outerTwoThirdsLast]

 

[outerOneThird]dispio2[/outerOneThird]

[outerTwoThirdsLast]

Unikalne zalety ścian LCD Dispio:

  • Dowolny rozmiar i kształt ściany – przewaga nad ograniczeniami wynikającymi ze stosowania innych rozwiązań
  • System modułowy zapewnia precyzyjne dopasowanie krawędzi monitorów
  • Prosta i intuicyjna instalacja dzięki systemowi profili aluminiowych i modułów, na których umieszczone są monitory. Rewolucyjna funkcja PUSH zapewnia łatwy dostęp do każdego z monitorów bez konieczności demontażu całej ściany. Serwis może być przeprowadzony na miejscu, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze oraz umożliwia zachowanie ciągłości pracy pozostałych elementów ściany
[/outerTwoThirdsLast]

 

Rewolucyjna funkcja PUSH zapewnia łatwy dostęp do każdego z monitorów Nieograniczone wymiary i kształty ściany dzięki unikalnemu systemowi wentylatorów System modułowy zapewnia precyzyjne dopasowanie krawędzi monitorów.

 

dispio3

Więcej informacji na temat systemów projekcji obrazu znajdą państwo w dziale PRODUKTY

Przewiń do góry