Kulkowo

Pakiet aplikacji do Smartfloor – Kulkowo

Kulkowo to kraina pełna wyzwań zręcznościowych, a zarazem logicznych.

Co można robić z kulkami? Wystrzeliwać, rzucać, odbijać, toczyć… Liczy się precyzja i szybkość. Są tu gry klasyczne, jak golf czy bilard, ale w zupełnie nowej odsłonie. Zobaczcie, jakie rozrywki czekają na was w świecie kulek. 

 4 interaktywne aplikacje w pakiecie:

   

Gra strategiczna i towarzyska.
Klasyczny bilard w wersji na podłogę interaktywną z pisakami. Tutaj liczy się strategia i precyzja. Ustalcie zasady gry i do dzieła.
BILARD

Lubisz rywalizację? Zagraj w emocjonującą grę zespołową! Na planszy znajduje się bula zwana „świnką”, zadaniem każdego z graczy jest rzucenie swoją bulą w taki sposób, żeby znalazła się jak najbliżej świnki. Rzut wykonuje ta osoba, której bula znajduje się najdalej.BULE

Gra logiczna i towarzyska.

Zagrajcie w mini golfa. W tej grze liczy się strategia. Spróbujcie trafić do dołka przy jak najmniejszej liczbie oddanych strzałów. Macie do przejścia wiele niesamowitych tras. Czasami dostaniecie super przyspieszenia a czasami ugrzęźniecie w piachu. Możecie rozegrać 3-osobowy turniej w 3, 6 lub 9 rundach.

MINI GOLF

Pomóż swojej drużynie wygrać mecz! Weź udział w emocjonującej rozgrywce, strzelaj gole i doprowadź swoich zawodników do finału! Gra przeznaczona dla więcej niż jednego gracza.PIŁKARZYKI
Przewiń do góry