Tablice interaktywne

Interwrite                                           → Promocje ←

Dlaczego tablice Interwrite? Ponieważ jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdziło się w 500 000 klas w 90 krajach na świecie. W Polsce działa już ponad 7000 urządzeń Interwrite. Nasi klienci mają do wyboru tablice Interwrite DualBoard, obsługiwane pisakiem, tablice dotykowe Interwrite Touch Board, obsługiwane palcem oraz mobilne tablice interaktywne MobiView i Mobi. System Interaktywny Interwrite, w którego skład wchodzą tablice interaktywne, tablety interaktywne oraz piloty do testów, tworzy kompletne środowisko nauczania, w którym wszystkie produkty współpracują lub mogą działać niezależnie od siebie.

Tablica interaktywna Interwrite DualBoard

[outerOneHalf]

tablica dualboard

[/outerOneHalf][outerOneHalfLast]

To pierwsza tablica multimedialna, która pozwala na jednoczesną pracę dwóch uczniów lub uczestników spotkania. Współpraca przy tablicy Interwrite mobilizuje uczniów do pracy i motywuje do rywalizacji. Najnowsze rozwiązanie bezprzewodowego połączenia tablicy z komputerem ułatwia swobodną pracę na tablicach Interwrite. Pozwala też na jednoczesną pracę do dziewięciu urządzeń jednocześnie na jednej stronie tablicy.

Tablica wykonana w Technologii Elektromagnetycznej pasywnej (bez emisji pola elektromagnetycznego przez powierzchnię tablicy)
Powierzchnia tablicy Twarda, przeznaczona do projekcji i rysowania.
[/outerOneHalfLast]

Dostępne modele:

DualBoard 1279 – Format tablicy 4:3, przekątna obszaru roboczego 79 cali (200 cm)
DualBoard 1289 – Format tablicy 16:10, przekątna obszau roboczego 89 cali (225,5 cm)
DualBoard 1297 – Format tablicy 16:9, przekątna obszau roboczego 96,5 cala (245 cm)

 Tablica interaktywna Interwrite TouchBoard

[outerOneHalf]

Interwrite TouchBoard to dotykowa tablica interaktywna, która może być obsługiwana za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika. Cechuje ją wysoka rozdzielczość (10 240×7680) zapewniająca dużą dokładność pracy na tablicy, dzięki czemu przewyższa inne produkty działające w technologii dotykowej.
Powierzchnia TouchBoarda jest całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jego struktura gwarantuje brak refleksów podczas projekcji. Trwała i sztywna konstrukcja tablicy zaprojektowana została do pracy w szkole. Wykorzystując tablicę interaktywną Interwrite TouchBoard można w ciekawy sposób przedstawić klasie materiały multimedialne, a w dowolnej chwili zacząć nanosić na nich własne uwagi, adnotacje, rysunki. Specjalnie dla potrzeb edukacji zostało stworzone oprogramowanie Interwrite Workspace, które dzięki wielu różnorodnym funkcjom, gwarantuje skuteczność nauczania.

[/outerOneHalf][outerOneHalfLast]

interwrite-touchboard

Technologia tablicy: Pozycjonowanie w podczerwieni. Powierzchnia tablicy – twarda, przeznaczona do projekcji.

[/outerOneHalfLast]

Dostępne modele:

TouchBoard 2078 – Format tablicy 4:3, przekątna obszaru roboczego 78 cali (198 cm)
TouchBoard 2088 – Format tablicy 16:10, przekątna obszau roboczego 88 cali (223,5 cm)

Tablet interaktywny Mobi View

[outerOneHalf]MobiView-selected[/outerOneHalf][outerOneHalfLast]

Tablet interaktywny Mobi View, firmy eInstruction, posiada pełną funkcjonalność stacjonarnej tablicy interaktywnej na dowolny ekranie za niewielką część jej kosztów.
Mobi View jest poręczny, co zapewnia prowadzącemu nadzwyczajną swobodę poruszania się po klasie. Korzystanie z dotykowego ekranu umożliwia pełną kontrolę nad uczniami.
Tablet Mobi View, jako pierwszy z tej grupy produktów, posiada duży, dotykowy ekran LCD (o przekątnej 4,3 cala). Swoboda prowadzenia lekcji za pomocą interaktywnego tabletu Mobi View z ekranem dotykowym, powoduje, że nie ma potrzeby podchodzenia do komputera lub tablicy podczas lekcji.

[/outerOneHalfLast]