Control4

Nieograniczone możliwości

System Control4 służy do bezprzewodowego przesyłania obrazu o wysokiej rozdzielczości. Możesz zapomnieć o plątaninie kabli, odtwarzaczu DVD w każdym pomieszczeniu i stosach płyt w różnych miejscach. Z Control4 Wszystkie te problemy znikną. Możliwości systemu są praktycznie nieograniczone w zakresie sterowania elektroniką w Twoim domu i biurze. Od podstawowego sterowania i przesyłania obrazu i dźwięku, nie tylko tego z TV, ale także muzyki z płyt lub dysku, przez sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, po sterowanie całym domem. Dzięki odpowiednim instalacjom, system Control4 może wspomóc ochronę i bezpieczeństwo Twoje i najbliższych.

 

 

Możliwości systemu Control4:

 • przesyłanie i sterowanie obrazem i dźwiękiem
 • sterowanie oświetleniem
 • sterowanie ogrzewaniem
 • sterowanie klimatyzacją
 • sterowanie całym domem
 ster5

 

Inteligentna uniwersalność

Control4 współpracuje z wieloma urządzeniami zewnętrznych producentów. Dzięki jego uniwersalności, użytkownik w żaden sposób nie jest ograniczony w zakresie producentów sprzętu audio/video. W przypadku instalacji inteligentnego domu, produkty bez problemu można integrować w standardzie KNX/EIB, jak również nietypowych, takich jak XComfort Moeller, Legrand MyHome.

 

Zalety systemu Control4:

 • tylko jeden pilot dla całego domu
 • wizualizacja sterowania domem na pilocie, ekranach TV, panelach dotykowych
 • nagłośnienie w tle całego domu
 • wspólne filmy dla całego domu
 • łatwy i skuteczny system regulacji temperatury dla całego domu
 • bezpieczeństwo – EZS, CCTV, dostęp zastrzeżony.

 

ster6

RTI

ster10

 

Szerokie zastosowanie

RTI to amerykańska firma specjalizująca się w systemach zarządzania elektroniką użytkową, zarówno w warunkach domowych – kino domowe i multiroom jak również w instalacjach komercyjnych – sale konferencyjne, restauracje, hotele.

 

Prosty interfejs

RTI daje nam możliwość kontroli sprzętu audio-video, oświetleniem, wentylacją, klimatyzacją oraz kamerami IP. RTI to prosty, jednolity interfejs przygotowany do współczesnych wymagań kontroli. Zapewnia pełną linię klawiatur ściennych i kontrolerów (pilotów), a także wydajne procesory zarządzające. Produkty RTI mogą być zintegrowane z wieloma innymi systemami kontroli i zarządzania, np. EIB/KNX.

ster11

 

ster12

Nieograniczone możliwości

RTI zapewnia również kontrolę w tak specyficznych miejscach jak basem, patio czy taras. Specjalne wodoodporne piloty komunikujące się drogą radiową, pozwolą cieszyć się muzyką również w tych miejscach. Różnorodność produktów RTI pozwala w elastyczny sposób dobrać rozwiązanie właściwe dla konkretnego klienta, bez względu na to jakie jest zastosowanie sprzętu, a możliwości systemu zarządzania ograniczone są jedynie fantazją i możliwościami finansowymi.

AMX

 

Światowy lider

AMX to światowy lider w rozwiązaniach kontroli systemów audiowizualnych. Urządzenia i oprogramowanie AMX upraszczają sposób w jaki ludzie wchodzą w interakcje z technologią.

ster1

 

ster2

Kompleksowe rozwiązania

AMX oferuje kompleksowe, stabilne oraz skalowalne systemy zarządzania lawinowo rosnącą ilością technologii w pracy i domu. W ofercie AMX znajdują się wielokrotnie nagradzane produkty rozciągniętej kontroli i automatyki, system wide switching, urządzenia do dystrybucji sygnału audio/wideo oraz zarządzania technologią.

 

Szerokie zastosowanie

Rozwiązania AMX wdrażane są na całym świecie, w salach konferencyjnych, wykładowych, mieszkaniach, centrach sterowania, zarządzania siecią, hotelach, miejscach rozrywki, czy zapleczach transmisyjnych. Sterowanie systemem odbywa się przy pomocy konsoli, najczęściej z wbudowanym ekranem dotykowym, której przyciski oraz sposób wyświetlania informacji można zaprojektować według własnych potrzeb. Systemy AMX mają możliwość programowania realizacji określonych funkcji w czasie oraz uruchamiania całej sekwencji czynności po wydaniu danej komendy.

ster3

 

Crestron

 

Bogata funkcjonalność

Crestron jest jednym z pomysłów na rozwiązanie problemu zintegrowania całego sprzętu audiowizualnego oraz urządzeń typu klimatyzacja, rolety, światła, ekran itp. w jeden system działający spójnie i automatycznie.

ster7

 

ster8

Integracja budynków

Przy pomocy urządzeń firmy Crestron jesteśmy w stanie zintegrować np. pojedyncze sale konferencyjne jaki i całe budynki włącznie z obsługą kamer, rejestracją czasów wejść i wyjść osób z budynków (poprzez obsługę czytników np. kart magnetycznych) jaki i np. zdalne sterowanie bramą wjazdową.

 

Nieograniczone możliwości

Integracja pożądana w salach konferencyjnych zazwyczaj polega na zastąpieniu wielu pilotów do obsługi sprzętu (wideokonferencji, magnetowidów, odtwarzaczy DVD, sprzętu audio, projektora, elektrycznie sterowanych ekranów, wind projektorów, klimatyzacji, rolet itp.) jednym efektownym dotykowym panelem LCD Crestron. Dodatkowo, możliwość sterowania oświetleniem (w sposób dwustopniowy bądź płynny) czy też innymi urządzeniami elektrycznymi sprawia, że jego możliwości ograniczone są jedynie wyobraźnią projektantów.

ster9