Przyszedł czas na lepsze brzmienie

Nagłośnienie jest bardzo ważne dla w pełni komfortowego obierania wrażeń słuchowych podczas np. oglądanego filmu, w domu czy kinie, pomaga w bezzakłóceniowej komunikacji podczas prowadzonych spotkań i konferencji.

naglos1

 

naglos2

 

Specjalistyczna obsługa

Oferujemy Państwu niepowtarzalne brzmienia dzięki najlepszym markom oferującym głośniki i osprzęt do nich na rynku, doradzamy w wyborze najlepszego rozwiązania, które spełni Wasze oczekiwania, nieważne czy chcecie Państwo nagłośnić basen, przedpokój, salon lub kuchnię, sprostamy każdemu oczekiwaniu.

 

Lifestyle

Pasja dźwięku

W związku z 60-cio leciem istnienia, marka Elipson postanowiła oznaczyć punkt zwrotny swej historii poprzez uhonorowanie modelu stanowiącego zarys historii marki. pierwszym głośnikiem który zdobył niebywałą sławę był bs 50 który teraz odradza się na nowo.

Zaprojektowany w 1953 z myślą o pierwszych wystawach audio i oświetleniowych w Château de Chambord.

naglos7

Elipson wznawia produkcję tego legendarnego modelu przy użyciu dzisiejszych materiałów i technologii tak aby pozostać w zgodzie z obecnie panującymi normami.

BS50 stanowi idealne uzasadnienie dla pasji dźwięku i stylistyki, będącymi myślą przewodnią tej marki.

Hi-end

 

naglos4

ZETA ZERO Venus Edition

Zestaw idealny wtedy, gdy potrzebujesz nie pospolitości masowo produkowanych konstrukcji, a indywidualnie wykonywanego na Twe zamówienie wzorca luksusu, piękna ale i mocy. Venus Edition to zatem źródło nieskrępowanej, ekscytującej twe zmysły stereofonii nieznanej przeciętnym słuchaczom, zapierającej dech nie tylko perfekcją dźwięku ale i…niemal nieograniczoną energią gdy tego zechcesz!

 

Hi-fi

 

Prestiż przede wszystkim

Dla uczczenia znamienitego jubileuszu 80-lecia marki, IAG , właściciel marki Wharfedale z dumą prezentuje prestiżowy głośnik Denton, piękny w swojej tradycyjnej linii wzorniczej dwudrożny głośnik pokryty klasycznym fornirem w kolorze Vintage Mahogany i klasyczną maskownicą materiałową w kolorze wolframu. Jest dostępny w naszej ofercie jak i wiele innych głośników klasy hi-fi.

naglos5

 

Instalacyjne

 

naglos6

Wygodnie w użytkowaniu

Głośniki, które z łatwością przełamują ograniczenia zastanych lokalizacji zapewniając wysokie osiągi akustyczne zarówno w domowym jak i komercyjnym środowisku. Prawie niewidoczne, ukryte w suficie czy ścianie, mają szerokie zastosowanie. Nasza firma dystrybuuje szeroką gamę tych produktów m.in. od firmy Apart.

 

Niewidzialne głośniki

 

Niewidzialne głośniki dla harmonii z pięknym wnętrzem

Jakikolwiek styl lub wiek twojej posiadłości głośniki Amina wypełnią twój pokój perfekcyjnym, wysokiej jakości dźwiękiem pozostając kompletnie niewidzialne. Przy starszych rezydencjach lub zabytkach włączając te podlegające ochronie jest możliwa renowacja, która uwzględni technologię XXI wieku. Głośniki Amina są zwykle instalowane pod cienką, wykańczającą warstwą tynku, ale mogą być także z dużym powodzeniem montowane do paneli drewnianych, wapiennych lub innych materiałów.

naglos3

 

ELEKTRONIKA AUDIO

elektronika

Najwyższej klasy sprzęt

Aby uzyskać dźwięk najlepszej klasy, należy także pamiętać o zastosowaniu odpowiednich urządzeń wzmacniających czy też miksujących, rozszerzają one funkcjonalność naszego systemu audio, a także poprawiają komfort odbioru dźwięku.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę wzmacniaczy, mikserów, amplitunerów do zastosowań w mniejszych i większych instalacjach audio. Z naszą pomocą dobiorą Państwo urządzenia najodpowiedniejsze do danych potrzeb. Oferujemy sprzęt takich producentów jak Apart, WorkPro, Marantz czy AKG.