Wysoki standard

Sale konferencyjne wyposażone w wysokiej klasy sprzęt prezentacyjno-konferencyjny są niezaprzeczalnym atutem każdego hotelu czy centrum konferencyjnego. Możliwość profesjonalnej prezentacji swoich materiałów jak i łatwość obsługi infrastruktury multimedialnej przyciąga klientów. Zwłaszcza w środowisku międzynarodowym, gdzie przyzwyczajenie do wysokiej jakości wyposażenia sal konferencyjnych jest standardem.

konf2

 

konf3

Fachowe wsparcie

Proces powstawania przestrzeni konferencyjnej przebiega kilkuetapowo. Państwo precyzują założenia funkcjonalne – my zajmujemy się resztą: od projektu technicznego aż po aranżację wnętrza wraz z uwzględnieniem aspektów akustycznych. Jesteśmy obecni przy każdym etapie inwestycji dając fachowe wsparcie inwestorom / najemcom / biurom projektowym.

 

 

Niezawodność systemów

Dysponujemy doświadczonym zespołem zarówno projektowym jak i realizującym przygotowywane projekty. Współpracujemy z wiodącymi dystrybutorami markowych urządzeń, co w efekcie końcowym wpływa na wysoką niezawodność dostarczanych systemów.

konf4

 

Nagłośnienie

 

konf1

 

Dobry odbiór

W salach konferencyjnych nagłośnienie pełni ważną rolę dla słuchaczy, pozwala na odbiór informacji i bez zakłóceniową komunikację prelegenta z odbiorcami. Stosujemy najwyższej jakości głośniki by zapewnić Państwu najwyższy poziom pracy.

 

Wideokonferencje

 

Lepsza komunikacja

Wysokiej jakości wideokonferencje nie są już przywilejem wielkich korporacji. Nowy AVer HVC330 daje możliwość prowadzenia konferencji w wysokiej jakości HD dla wszystkich – od biur domowych do central firm, od pracowników zdalnych do oddziałów firm.

Wykorzystując wysokiej jakości wideokonferencję można ograniczyć koszty podróży biznesowej.

Zaprojektowany głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach AVer HVC330 jest nie tylko tańszy ale również zapewnia doskonałe parametry, jest prosty w obsłudze i ma wszystkie najczęściej wykorzystywane funkcje. AVer HVC330 oferuje ekonomiczne rozwiązanie dla firm, które chcą polepszyć komunikację w firmie nie wydając na to dużych kwot.

konf7

 

Tablice interaktywne

 

konf6

Interaktywne rozwiązanie

Tablica interaktywna to idealne rozwiązanie dla szkół, spotkań firmowych oraz wszystkich miejsc, gdzie oczekiwane jest pełne zaangażowanie słuchaczy. Nowa seria tablic elektromagnetycznych pozwala na pisanie na tablicy dwóm osobom jednocześnie, natomiast suchościeralna powierzchnia umożliwia korzystanie z niej zarówno w sposób tradycyjny jak i w oparciu o nowoczesne, interaktywne rozwiązania.

 

Projektory

 

Projektor kluczem do sukcesu

W połączeniu z tablicą interaktywną projektory, które Państwu oferujemy są idealnym rozwiązaniem dla podniesienia jakości prezentacji biznesowych czy wykładów naukowych. Dają one szerokie możliwości w zastosowaniu od małych pokoi kinowych w domu czy rezydencji, przez sale konferencyjne w firmie, po całe kina w centrach handlowych. Proponujmy projektory najwyższej klasy wiodących matek na rynku tj. SONY, CASIO, SANYO, VIVITEK.

konf5

 

SYSTEMY REZERWACJI SAL

evoko

Evoko Room Manager

Evoko Room Manager to bazujący na systemie Ms Exchange system rezerwacji sal konferencyjnych. Głównym składnikiem systemu jest elegancki ekran dotykowy, który umieszcza się przy każdej sali konferencyjnej. Na ekranie znajdują się informacje kto i na jak długo zarezerwował salę. Istnieje możliwość rezerwacji sali bezpośrednio z panelu dotykowego lub z dowolnego komputera bezpośrednio w kalendarzu Outlook.

 

Zaletą Evoko jest natychmiastowa informacja odostępności sali – panel podświetlony na czerwono w przypadku zajętości sali lub na zielono jeśli sala jest wolna. Podstawowe informacje o sali są dostępne od ręki – czas rozpoczęcia i zakończenia, czas do końca spotkania oraz dane osoby rezerwującej. Evoko Room Manager wyświetla również status innych sal.