Roycan

W naszej ofercie znajdują się dwa podstawowe systemy: easyLAB i Optimas.

easyLAB to mobilny system, który może przekształcić istniejącą salę komputerową w pełni funkcjonalne i bardzo wydajne laboratorium do nauki języków. Dzięki technologii Plug&Play oraz niewielkich rozmiarów modułom, możemy przenosić go pomiędzy różnymi salami komputerowymi.

Optimas to stacjonarny system, który może przekształcić zwykłą pracownię komputerową w ultranowoczesne laboratorium do nauki języków. Optimas pozwala między innymi na nagrywanie rozmów prowadzonych w parach, grupach, wypowiedzi poszczególnych uczniów oraz przeprowadzanie testów.

easyLAB

fotomontaje-con-portatil-web

Mobilny system, który może przekształcić każdą istniejącą salę komputerową w pełni funkcjonalne i bardzo wydajne laboratorium do nauki języków. W skład systemu easyLAB wchodzi zarówno sprzęt jak i oprogramowanie.

System easyLAB umożliwia przesyłanie sygnałów audio i wideo w czasie rzeczywistym poprzez sieć komputerową bez opóźnień oraz utraty jakości. Pozwala na porozumiewanie się nauczyciela z uczniami oraz pełną kontrolę nad wszystkimi komputerami w pracowni.

Instaluje się w sposób bardzo prosty i szybki, dlatego przeprowadzenie instalacji nie będzie wymagało dużej wiedzy technicznej. Każdy Nauczyciel, a nawet sami uczniowie po podłączeniu małego urządzenia sprzętowego do portu USB i po wykonaniu kilku prostych czynności będą gotowi do rozpoczęcia pracy. Obsługa oprogramowania easyLAB jest bardzo intuicyjna dlatego każdy Nauczyciel będzie mógł obsługiwać system bez wcześniejszego szkolenia.

EasyLAB jest w pelni mobilny – może być przenoszony pomiędzy różnymi pracowniami komputerowymi w szkole.

ZALETY:

  • Kompletny zestaw narzędzi umożliwiających porozumiewanie się nauczyciela i uczniów.
  • Nauczyciel ma pełną kontrolę na wszystkimi komputerami w klasie.
  • Interfejs graficzny programu easyLAB został zaprojektowany tak, że każdy użytkownik, nawet z małym doświadczeniem informatycznym, mógł zarządzać klasą już od pierwszego dnia pracy z tym systemem. Duże, czytelne ikony, grupowanie za pomocą kolorów, łatwo rozpoznawalne symbole – wszystko to zostało przygotowane tak, aby jeszcze bardziej ułatwić pracę.
  • Każdy Nauczyciel, a nawet sami uczniowie, po podłączeniu małego urządzenia sprzętowego za pośrednictwem portu USB i po wykonaniu kilku prostych czynności, będą gotowi do rozpoczęcia pracy.
  • easyLAB to wiele różnych narzędzi, które zostały zaprojektowane specjalnie do nauki języków obcych. Najważniejszym z nich jest DLL, wszechstronny, w pełni funkcjonalny rejestrator cyfrowy, który umożliwia wykorzystanie już istniejących nagrań audio i wideo oraz stworzenie własnych materiałów.
  • Szkoła może wykorzystać już istniejące pracownie komputerowe do stworzenia pracowni do nauki języków. Co więcej, system jest w pełni mobilną pracownią językową, którą można przenosić pomiędzy salami komputerowymi bez żadnych problemów
 • Pracownie językową easyLAB można w dowolnej chwili poszerzyć poprzez zakup dodatkowych licencji, a oprogramowanie aktualizować bez potrzeby zmiany sprzętowych. Doskonale sprawdza się zarówno na komputerach stacjonarnych jak i laptopach.

Optimas

11.20.53

System Optimas pozwala na przekształcenie każdej pracowni komputerowej w ultranowoczesne laboratorium językowe.

Optimas zdolny jest do przesyłania zasobów audio oraz wideo w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci komputerowej bez opóźnień i utraty jakości. Składa się zarówno ze sprzętu, jak i z oprogramowania.

Pozwala na porozumiewanie się nauczyciela z uczniami oraz pełną kontrolę nad wszystkimi komputerami w pracowni za pomocą prostego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania.

Zalety:

 • Kompletny zestaw narzędzi umożliwiających porozumiewanie się nauczyciela i uczniów.
 • Integracjia z dowolną istniejącą pracownią komputerową, bez znaczenia czy pracownia składa się komputerów stacjonarnych czy laptopów.
 • System może być rozbudowywany według pojawiających się potrzeb o kolejne stanowsika, jeżeli zajdzie tylko taka potrzeba.
 • Interfejs graficzny oprogramowania Optimas został zaprojektowany tak, że każdy użytkownik, nawet z małym doświadczeniem informatycznym, może zarządzać klasą już od pierwszego dnia pracy z systemem. Duże, czytelne ikony, grupowanie za pomocą kolorów, łatwo rozpoznawalne symbole – wszystko to zostało przygotowane tak, aby jeszcze bardziej ułatwić pracę.
 • Wszystkie komputery podłączone do systemu Optimas znajdują się pod pełną kontrolą nauczyciela .
 • Nauczyciel nie traci czasu na konfigurowanie i uruchamianie sprzętu za każdym razem.
 • Nauka z wykorzystaniem systemu Optimas staje się bardziej atrakcyjna dla uczniów.
 • Sprawdza się idealnie zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach.
 • Optimas to wiele różnych narzędzi, które zostały zaprojektowane specjalnie do nauki języków obcych jednym z nich jest DLL, wszechstronny,
  w pełni funkcjonalny rejestrator cyfrowy, który umożliwia wykorzystanie już istniejących nagrań audio i wideo oraz stworzenie własnych materiałów.
 • Szkoła może wykorzystać już istniejące pracownie komputerowe do stworzenia pracowni do nauki języków.
 • Pracownie językowe Optimas można w dowolnej chwili poszerzyć poprzez zakup dodatkowych licencji, a oprogramowanie aktualizować bez potrzeby zmiany sprzętowych. Doskonale sprawdza się zarówno na komputerach stacjonarnych jak i laptopach.
 Kontakt: mz@projekcja.com.pl lub tel. 602494176