Piloty do testów i głosowania

Jak to działa?

Osoba prowadząca przygotowuje pytania za pomocą programu dołączonego do pilotów oraz z wykorzystaniem np. programu PowerPoint. Podczas spotkania uruchamia prezentację programu PowerPoint. Uczestnicy odpowiadają za pomocą pilotów lub urządzeń mobilnych (tabletów, telefonów lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem) na zadawane pytania. Każdy pilot posiada przyciski pozwalające na udzielenie odpowiedzi. Odpowiedzi udzielone przez uczestników odbierane są przez odbiornik podłączony do komputera (piloty komunikują się z odbiornikiem w sposób bezprzewodowy).

Natychmiast po skończeniu lub jeszcze w trakcie pytania prowadzący otrzymuje statystykę dotyczącą udzielonych odpowiedzi. Po zakończeniu spotkania prowadzący może wygenerować potrzebne mu raporty i sprawdzić wyniki poszczególnych osób lub całej grupy.

ResponseCard LT

[outerOneHalf]

ResponseCard LT

[outerOneHalf][/outerOneHalf]

Kompaktowy pilot do odpowiedzi, testów i głosowań. Wyposażony w 5 klawiszy umożliwiających udzielanie odpowiedzi na pytania jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, prawda – fałsz. Idealny zarówno dla małych, średnich i dużych grup (do 1000 osób).

Korzysta z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego dzięki czemu pilot i odbiornik nie muszą być w polu wzajemnego widzenia. Wyposażony jest w diodę sygnalizujące odebranie odpowiedzi przez system.

W połączeniu z oprogramowaniem Flow lub Turning Point 5 piloty ResponseCard LT stają się narzędziem ułatwiającym pracę nauczycieli oraz zwiększającym zaangażowanie uczniów. Jest to również narzędzie które doskonale się na spotkaniach biznesowych a także szkoleniach.

Dzięki pilotom będziesz mógł błyskawicznie przeprowadzić: głosowanie, test, ankietę. Zaoszczędzisz swój czas który do tej pory przeznaczałeś na czasochłonne sprawdzanie testów oraz podliczanie punktów i wystawianie ocen. [outerOneHalfLast][/outerOneHalfLast]

 

 

ResponseCard RF

[outerFourFifths]

Działają w technologii radiowej i są urządzeniami do szybkiego zbierania odpowiedzi, przeprowadzania ankiet czy sprawdzania obecności. Przy użyciu pilotów w prosty sposób można sprawdzić wiedzę uczniów, przeprowadzić głosowanie czy podsumować spotkanie biznesowe.Idealne dla średnich i dużych grup. Sprawnie działają w grupach do 1000 osób.

Korzystają z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego dzięki czemu piloty i odbiornik nie muszą być w polu wzajemnego widzenia.

Piloty wyposażone są w diodę sygnalizujące odebranie odpowiedzi przez system. Zestaw zawiera: piloty, odbiornik, walizkę do przechowywania i transportu pilotów oraz oprogramowania Flow i Turning Point 5.

Za pomocą tych pilotów uczestnicy mogą:
 • Rozwiązywać testy jednokrotnego wyboru,
 • Rozwiązywać testy wielokrotnego wyboru (dla oprogramowania Turning Point 5),
 • Odpowiadać tak/nie,
 • Odpowiadać prawda/fałsz
[/outerFourFifths] [outerOneThirdLast]
ResponseCard RF
[/outerOneThirdLast]

ResponseCard RF LCD

[outerOneThird]

ResponseCard RF LCD

[/outerOneThird] [outerTwoThirdsLast]

Pilot wielkości karty kredytowej, przeznaczony dla średnich i dużych grup.

Korzysta z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego (zasięg działania 60m).

Za pomocą tych pilotów uczestnicy mogą odpowiadać na pytania jednokrotnego wyboru, tak/nie, prawda/fałsz.

Wyposażony jest w ekran LCD dzięki któremu użytkownik może zobaczyć wprowadzaną odpowiedź, kanał na którym pracuje pilot oraz poziom naładowania baterii.

W zestawie otrzymacie Państwo piloty, walizkę do przechowywania i transportu pilotów oraz oprogramowania Flow oraz Turning Point 5.

Wszechstronne zastosowanie systemu ResponseCard firmy Turning Technologies

 

[/outerTwoThirdsLast]

ResponseCard RF-A

[outerThreeFourths]

Jedyny pilot na rynku w technologii radiowej do odpowiedzi, testów i głosowań przeznaczony dla osób niewidomych lub z wadami wzroku. Wyposażone w klawiaturę z alabetem Braille’a a także silnik wibracyjny

Idealny dla średnich i dużych grup. Sprawnie działa w grupach do 1000 osób.

Korzysta z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego dzięki czemu pilot i odbiornik nie muszą być w polu wzajemnego widzenia.

Za pomocą tych pilotów uczestnicy mogą:

 • Rozwiązywać testy jednokrotnego wyboru,
 • Odpowiadać tak/nie,
 • Odpowiadać prawda/fałsz

Wyposażony jest w diodę sygnalizujące odebranie odpowiedzi przez system.

Zestaw zawiera: piloty, odbiornik, walizkę do przechowywania i transportu pilotów oraz oprogramowania Flow i Turning Point 5.

[/outerThreeFourths][outerOneFourthLast]

ResponseCard RF N

 

[/outerOneFourthLast]

ResponseCard NXT

[outerOneThird]

ResponseCard NXT

[/outerOneThird] [outerFiveSixthsLast]

Pilot działający w technologii radiowej do odpowiedzi, testów i głosowań.

Przesłanie odpowiedzi z pilota do komputera prowadzącego następuje w technologii radiowej (zasięg działania 60 m).

Idealny dla średnich i dużych grup. Sprawnie działa w grupach do 1000 osób.

Za pomocą tych pilotów uczestnicy mogą:

 • Rozwiązywać testy wielokrotnego wyboru,
 • Rozwiązywać testy jednokrotnego wyboru,
 • Odpowiadać tak/nie,
 • Odpowiadać prawda/fałsz,
 • Udzielać odpowiedzi tekstowych i numerycznych

Pilot wyposażony jest również w ekran LCD pokazujący wprowadzaną odpowiedź oraz kanał na którym pracuje pilot.

Dodatkowo piloty mogą pracować w trybie pracy samodzielnej – każdy uczestnik otrzymuje własny, indywidualny test i może odpowiadać na pytania w dowolnej kolejności.

Zestaw zawiera: piloty, odbiornik, walizkę do przechowywania i transportu pilotów oraz oprogramowania Flow i Turning Point 5 [/outerFiveSixthsLast]