Dobre brzmienie

System multiroom to rewelacyjne rozwiązanie na inteligentne nagłośnienie Państwa domu. W ten sposób, oprócz kina domowego w salonie mogą Państwo cieszyć się wspaniałym dźwiękiem także w łazience, kuchni, jadalni, sypialni, ogrodzie zimowym czy wręcz na tarasie.

dobre_brzmienie

 

kontrola_wygody

Kontrola wygody

System multiroom uwalnia użytkownika od potrzeby stosowania osobnych sprzętów Hi-Fi w każdym z pomieszczeń i jest prosty w obsłudze. System taki pozwala na zintegrowanie wszystkich domowych urządzeń audio/video i umożliwia przesyłanie sygnałów do dowolnie wybranych pomieszczeń.

 

 

Dźwięk śledzi słuchacza

Dźwięk śledzi słuchacza. Jednym pilotem możemy kontrolować cały system w domu, włączamy ulubioną muzykę, opuszczamy żaluzje, przyciemniamy światło tworząc odpowiedni nastrój.

kontrola_wygody2

 

Nagłośnienie

 

 

multi3

 

Jakość i design

Jest bardzo ważnym elementem każdego pomieszczenia, nasi specjaliści pomogą dobrać Państwu głośniki oferujące najlepszą jakość dźwięku, jak i fantastycznie komponujące się z wnętrzem w którym zostaną zainstalowane.

 

Oświetlenie

 

 

Oszczędność i bezpieczeństwo

Systemy sterowania oświetleniem sztucznym i naturalnym przekładają się na estetykę, oszczędność, niezawodność i bezpieczeństwo w każdym budynku. Wykorzystujemy bardzo szeroką paletę rozwiązań począwszy od najprostszych sterowników a skończywszy na całych systemach.

oszczednosc_i_bezpieczenstwo

 

Panele sterujące

 

multi4

Jeden pilot

Instalacja multiroom daje kompletną kontrolę nad dźwiękiem. Klawiatury i panele służą do sterowania nagłośnieniem w poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki możliwości integracji, do obsługi kilku systemów można wykorzystać jedno urządzenie. Nasza bogata oferta umożliwia dobór elementów sterujących dopasowanych do stylu wnętrza.

 

Ekrany wideo

 

 

Idealny ekran

Multiroom to również ekrany pozwalające czerpać niezapomnianą przyjemność z oglądanych filmów i projekcji, zapewniamy możliwość wyboru w szerokiej gamie produktów i marek całego świata. Bez względu na to czy wolisz oglądać telewizję, czy surfować po Internecie, mamy dla Ciebie idealny telewizor, pasujący do wystroju wnętrza.

multi1

 

Kontrolery

 

multi2

 

Mózg systemu

System multiroom składa się z głównego kontrolera, który wysyła dźwięk z dowolnego źródła – radia, tunera SAT, CD, DVD, Blu-ray do głośników dyskretnie zainstalowanych w ścianach lub sufitach czy też zewnętrznych głośników odpornych na warunki atmosferyczne.

 

Serwery audio wideo

 

 

Baza plików

Dodatkowym urządzeniem może być multimedialny serwer muzyczno-filmowy, który może pomieścić kilka tysięcy godzin muzyki, filmów i zdjęć. Użytkownik steruje systemem za pomocą pilota lub poprzez specjalną klawiaturę naścienną.

multi5