Nowoczesna szkoła

Interaktywne systemy edukacyjne to nowoczesny sposób szybkiego sprawdzania wiedzy grupy oparty o integrację urządzeń multimedialnych. Jest to również nowoczesna metodyka nauczania. Pozwala zwiększyć skuteczność kształcenia poprzez zaangażowanie uczniów. Sprzęt daje możliwość wygodnego i szybkiego tworzenia prezentacji i przekazywania wiedzy w czasie rzeczywistym tworząc korekty na bieżąco.

edukacja1s

 

Tablica interaktywna

 

DualBoard1

Nauczanie w XXI w.

Tablice interaktywne są bardzo popularne w Wielkiej Brytanii, USA, a ostatnio także w Europie. Co jest w nich wyjątkowego? Wyglądem przypominają zwykłe tablice, które znajdują się w każdej szkolnej klasie, auli czy sali konferencyjnej, a jednak dzięki możliwości łączenia działań nauczycieli i uczniów jedna tablica interaktywna skutecznie zintegruje nauczanie osób z predyspozycjami wzrokowymi, słuchowymi jak i również kinestetycznymi. 

 

Tablice interaktywne sprawdzają się we wszystkich trzech płaszczyznach pracy szkoły: w pracy dydaktycznej, terapeutycznej i wychowawczej. Szczególnie w tej ostatniej są narzędziem, które pozwala dyscyplinować klasę, skupić jej uwagę na dłuższy czas. Świetnie się sprawdza podczas form aktywizujących w tym ćwiczeń interpersonalnych. Posiada funkcje, którymi nie dysponują inne środki (nawet komputer podłączony do najszybszego Internetu), np. wczytywanie notatek z tablicy do pamięci komputera, odtwarzanie filmów z możliwością wykonywania notatek bezpośrednio na pojedynczych kadrach, praca z aplikacjami komputerowymi na powierzchni tablicy. Wykorzystując wymienione udogodnienia ta nowoczesna pomoc dydaktyczna ułatwia łączenie tradycyjnego wykładu z prezentacją materiałów multimedialnych, jakimi dysponuje nauczyciel.

W naszej ofercie posiadamy tablice interaktywne wykonane w różnych technologiach najbardziej liczących się producentów na świecie, więcej…….. 

Promocje

Piloty do testów i głosowania

Kompletne rozwiązanie dla każdej szkoły, firmy, instytucji państwowej umożliwiające łatwe przygotowanie, szybkie przeprowadzenie oraz analizę wyników z wszelkiego rodzaju testów, ankiet oraz głosowań podczas: szkoleń, zajęć lekcyjnych, wykładów, warsztatów, spotkań biznesowych…

Piloty

Jak to działa?

Osoba prowadząca przygotowuje pytania za pomocą programu dołączonego do pilotów oraz z wykorzystaniem np. programu PowerPoint. Podczas spotkania uruchamia prezentację programu PowerPoint. Uczestnicy odpowiadają za pomocą pilotów lub urządzeń mobilnych (tabletów, telefonów lub komputerów z zainstalowanym oprogramowaniem) na zadawane pytania. Każdy pilot posiada przyciski pozwalające na udzielenie odpowiedzi. Odpowiedzi udzielone przez uczestników odbierane są przez odbiornik podłączony do komputera (piloty komunikują się z odbiornikiem w sposób bezprzewodowy).

Natychmiast po skończeniu lub jeszcze w trakcie pytania prowadzący otrzymuje statystykę dotyczącą udzielonych odpowiedzi.Po zakończeniu spotkania prowadzący może wygenerować potrzebne mu raporty i sprawdzić wyniki poszczególnych osób lub całej grupy. Więcej…….. 

 

Projektor krótkoogniskowy

 

Obraz przyszłości

Projektor multimedialny stał się nieodzownym narzędziem prezentacyjnym używanym podczas prezentowania materiałów, szkoleń, ćwiczeń w szkole, pracy z uczniami. Stosowane też są do zabawy w najmłodszych grupach wiekowych i odzwierciedlania obiektów oraz do rozrywki. Przymierzając się do zakupu zadajemy sobie pytanie: które urządzenie będzie bardziej nam odpowiadało i sprosta naszym oczekiwaniom? Zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością udzielimy Państwu niezbędnych informacji.

projektor_s1

CYFROWA PRACOWNIA JĘZYKOWA

1_Warstwa 1

Cyfrowe pracownie językowe Roycan

to system umożliwiający wykorzystanie istniejącej pracowni komputerowej do profesjonalnej nauki języków obcych.

Roycan to rewolucyjne narzędzie wspomagające nauczanie oparte o komputery. Umożliwia pełną komunikację między nauczycielem a uczniami, pozwala na przesyłanie multimediów do poszczególnych uczniów, daje możliwość pełnego zarządzania pracownią komputerową, usprawnia czasochłonne zajęcia takie jak dzielnie w pary lub grupy czy sprawdzanie listy obecności.

Twoja pracownia komputerowa może być teraz wykorzystywana również do nauki języków obcych.

Więcej

STÓŁ INTERAKTYWNY

CTOUCH_Mensa_45

Nowy wymiar zajęć

Stół interaktywny CTOUCH Mensa to nowy, zupełnie inny wymiar interaktywnych prezentacji i lekcji. Zastosowana technologia optyczna pozwala na szybkie, dokładne i niezwykle proste w obsłudze korzystanie z oferowanych funkcji oraz rozwiązań dostarczanych przez różnych producentów (np. RM Easiteach).

 

Charakteryzujący się przekątną 70″ stół interaktywny CTOUCH korzysta z technologii podświetlenia Edge LED. Wysoka rozdzielczość Full HD (1.920 x 1.080) gwarantuje wysoką jakość oglądanego obrazu. Stół interaktywny jest prosty w obsłudze - wystarczy go podpiąć do zasilania i portu USB w komputerze – dodatkowe sterowniki nie są wymagane.
Korzystając z systemu Windows 7 (lub nowszego) dostajesz możliwość korzystania z funkcji multitouch oraz obsługi przez kilka osób jednocześnie, które pozwolą na zmianę standardowych lekcji czy prezentacji w pełni interaktywne środowisko pracy.
Stół może działać w trybie zwykłego monitora – posiada szereg złącz (w tym 3 porty HDMI), wbudowane głośniki oraz panele „long-life” o żywotności nawet 45.000 godzin.